Oferta

PROGRAM

Mamy dla Państwa kilkanaście wariantów imprez plenerowych z wykorzystaniem bardzo rozbudowanych urządzeń typu Armagedon, Egzekutor, Jumper, a także Rodeo. Każdy program dostosujemy do celu jaki chcą Państwo osiągnąć podczas imprezy. Prezentujemy poniżej kilka wariantów jakie mogą zostać wdrożone:

* Integracja

Prowadzący rozpoczyna zabawą wspólną rozgrzewką. Po zakończonej rozgrzewce następuje podział uczestników na grupy. Wielkość grup zależna jest od liczby punktów. Do każdej grupy wydelegowany jest lider, który wybierany jest drogą losowania. Lider dostaje spis punktów powinny zostać zdobyte przez grupę zgodnie z kolejnością i wyznacznikiem czasowym.

Punkty można zaliczyć na cztery sposoby:
• Uczestnicy indywidualnie pokonują tor na czas. Na końcu czasy, sobą ze sobą zliczane
• Ilość pokonania toru w określonym czasie (4 min)
• Rywalizacja dwóch grup indywidualnie
• Rywalizacja dwóch grup na czas, pokonując tor

* Rywalizacja

• Prowadzący rozpoczyna wspólną rozgrzewkę. Uczestnicy ustawieni w jednej szpalcie rywalizują ze sobą indywidualnie na czas.
• Prowadzący rozpoczyna wspólną rozgrzewkę. Następnie przekazuje uczestnikom kartę na której określone będą tory zmagań. Sędzia znajdujący się na każdym torze będzie oznaczał karty zawodników po zakończonym etapie.

* Piknik

Każda z aren może funkcjonować osobno. Rodziny jak i indywidualne osoby mogą rywalizować ze sobą na zasadzie wygrywa ten kto pierwszy pokona arenę. Dodatkowo podczas pikniku będzie możliwość uzyskania Karty Acitve Family, na której będą znajdowały się szczegółowe wytyczne aren, a także zadań jakie musi pokonać rodzina na czas. Po wykonaniu wszystkich zadań Karty należy włożyć do urny z której będą wylosowani zwycięzcy. Każdy otrzyma także Dyplom Strefy Airzone.